UV sterilizátor Powerton, bílý

Ilustrační foto

Obrázek zboží UV sterilizátor Powerton, bílý
Obrázek zboží UV sterilizátor Powerton, bílý Obrázek zboží UV sterilizátor Powerton, bílý Obrázek zboží UV sterilizátor Powerton, bílý

Informace o zboží

Kód V365E
Popis UV sterilizátor Powerton, bílý

pro telefony, sluchátka, brýle, klíče, šperky atd., až 6,5", 10 WUV STERILIZÁTOR POWERTON UVST02
Viry a bakterie už nemají šanci! Dle mnoha prokázaných studií je např. na mobilním telefonu více bakterií než na záchodovém prkénku. Jak tedy chránit své zdraví? Díkypravidelné a bezpečné dezinfekci. UV záření je zdravý způsob dezinfekce šetrný k životnímu prostředí, který se běžně využívá v oblasti medicíny, potravinářství, elektroniky atd. Využít jej můžete nejen pro mobilní telefony do velikosti displeje 6.5", ale také pro šperky, hodinky, bluetooth sluchátka, zubní kartáčky, hračky, brýle, klíče.


Dezinfekce
Tento sterilizátor využívá ultrafialové záření pro zničení bakterií a virů na celém povrchu zařízení. Produkt obsahuje dvě UV lampy, které jsou umístěny po obou stranách, takže nevzniknou žádné mrtvé úhly, které by zůstaly nevydezinfikovány. Již za 3 minuty sterilizátor efektivně zničí až 99 % běžných bakterií.

Funkce aromaterapie
Své věci nemusíte jen dezinfikovat, ale rovnou i provonět. Pro funkci aromaterapie přidejte pár kapek oblíbeného vonného oleje do určeného místa uvnitř sterilizátoru. Dezinfekce a aromaterapie mohou být spuštěny současně nebo je můžete využít každou zvlášť.


UV sterilizátor Powerton

Hlasové oznámení
Začátek i konec procesu dezinfekce i aromaterapie je hlasově oznámen. Přesně tak budete vědět, kdy je proces u konce a můžete tak své věci čisté, provoněné a dezinfikované vytáhnout a znovu používat.

USB port
Sterilizátor obsahuje USB port, který můžete využít pro nabíjení smartphonu a dalších zařízení. Sterilizátor musí být napájen, aby mohl nabíjet další zařízení přes USB port.

Specifikace
vstup: 5V / 2A
výkon: 10 W (max.)
výkon UV záření: 5 W
výkon aromaterapie: 2 W
vlnová délka UV: 253.7 nm
doba čištění: 3 min.
materiál: ABS
pracovní teplota: –10° až 45 °C
velikost: 228× 125×50 mm
vnitřní část: 178×103×33 mm

Měrná jednotka ks
Maloobchodní cena s DPH 290,00 Kč
Velkoobchodní cena 1 bez DPH *
Platnost VC1 od *
Velkoobchodní cena 2 bez DPH *
Platnost VC2 od *
Dispozice 0 Na skladě 4 ks
Objednat