Informace

Hadex, spol. s r.o.

IČO: 13643983, DIČ: CZ13643983 vedená u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 221

Bankovní informace

Česká Republika: ČSOB Ostrava č.ú.: 9491803/0300 Slovensko: ČSOB Čadca č.ú.: 4001394492/7500

Obchodní podmínky

viz Obchodní podmínky

Upozornění:

Veškeré akční a doprodejové ceny platí pouze pro zásilkovou službu a maloobchodní prodejnu v sídle firmy.
V naší prodejně na Francouzské ulici v Ostravě je však možno dohodnout osobní odběr zboží objednaného přes internetový obchod. Tento požadavek je nutno uvést zřetelně v objednávce. Zboží bude na prodejny převedeno a poté budete e-mailem informováni o možnosti odběru (1–2 dny).

Informace pro zákazníky, využívající volbu: PLATBA PŘEDEM

Po odeslání objednávky s volbou platby předem obdržíte e-mailem potvrzení o přijetí internetové objednávky a rovněž potřebné údaje k platbě. Důležitý je především variabilní symbol, bez nějž nelze platbu jednoduše spárovat a vyřízení objednávky by se tím protáhlo o několik dní.
Objednávka bude zpracována a odeslána až poté, když bude Vaše platba připsána a viditelná na našem účtu, což může trvat 2–3 pracovní dny od zadání platby. Zásilku se zbožím tedy nemůžete obdržet dříve, než za 4 pracovní dny od zaplacení. Nebude-li Vaše platba připsána na náš účet do 5-ti pracovních dnů od odeslání objednávky, bude rezervace zboží i samotná objednávka zrušena.

Velkoobchod a zásilková služba:

Zboží objednávejte na www.hadex.cz

Zboží je možné také objednávat mailem na adrese objednavky@hadex.cz, případně faxem nebo telefonicky v pracovní dny od 9:00 do 12:00 hod.

Nakupovat osobně je možné na prodejnách nebo ve velkoskladě v sídle firmy od 08:00 do 16:00 hod.

Zboží Vám zašleme na dobírku, nebo po dohodě; stálým zákazníkům i na fakturu. Doba vyskladnění objednávky je u velkoobchodu zpravidla 1 pracovní den, v zásilkové službě do 3 pracovních dnů.

Přepravné:

Pro zásilky s cenou od 1500 Kč bez DPH je doprava ZDARMA.
Pro zákazníky s dealerskou cenou platí hranice dopravy zdarma od 5000 Kč bez DPH.
Pokud se však jedná o zboží křehké, objemné, akční a doprodejové, ceny za dopravu nebo poštovné se dohodnou individuálně.

V ostatních případech poštovné účtujeme dle skutečných nákladů. Přepravu zajišťuje Česká pošta a to službou BALÍK DO RUKY nebo BALÍK NA POŠTU. Dále si můžete pro přepravu zvolit společnost PPL nebo osobní odběr v síti GEIS POINT – více v záložce Výdejní místa.

Cena přepravného se může měnit podle platných cen dopravců. Balíky expedujeme do 30 kg, daňové doklady vystavujeme všem zákazníkům.

Pokud po rozbalení zásilky zjistíte zboží poškozené přepravou, je nutné ho reklamovat do 24 hodin od dodání na poště (u dopravce). Na pozdější reklamace pošta ani dopravci neberou zřetel.

Další informace:

Dovolujeme si upozornit, že objednávky, u kterých nebyly dodány některé položky z důvodu jejich momentálního vyprodání, nemůžeme dále evidovat.

Upozorňujeme, že obrázky v katalogu jsou pouze informativní.

Maloobchodní prodejna v sídle firmy:

Zboží je také možné zakoupit přímo v naší maloobchodní prodejně v sídle firmy, kde si můžete vybrat elektronické komponenty v širším sortimentu, než je uveden v katalogu. Pracovní doba je od 8:00 do 16:00 v pracovní dny.

Maloobchodní prodejny Francouzská:

Zboží můžete zakoupit přímo v naší maloobchodní prodejně na ulici Francouzská 55 v Ostravě-Porubě, kde si také můžete vybrat elektronické komponenty v mnohem širším sortimentu, než je uveden v katalogu – cca 6.000 položek.

Otevírací doba je v pracovní dny od 9:00 do 17:00 v prodejně na Francouzské ulici. V prodejně poskytujeme množstevní slevy, které mohou být jiné než ve velkoobchodním skladu vzhledem k jiné struktuře dodavatelů. Zboží prodávané na prodejnách můžeme zaslat i na dobírku, doporučujeme si ověřit aktuální ceny. Maloobchodní prodejny jsou oficiálním distributorem firmy ENIKA Nová Paka.

Ceny zboží:

V katalogu jsou uváděny ceny MC – včetně DPH a ceny VC – bez DPH.

Jsou vždy uváděny v příslušných cenových hladinách za odebrané množství. Pokud je uvedena jen jedna cena, je to cena MC včetně DPH. Na vybrané zboží poskytujeme slevy do 10% z všech příslušných cenových hladin uvedených v katalogu při větších odběrech. Podmínky pro poskytnutí uvedených slev Vám na požádání zašleme

Pro obchodníky, kteří odebírají větší množství zboží za určité časové období, platí zvláštní dealerský ceník s nejnižšími cenami v cenách bez DPH. Všechny podrobnosti je možno dohodnout s pracovníky obchodního oddělení na tel.: 596136917, kl.21.

Obaly:

Propojovací kabely a prodlužovací přívody jsou standardně baleny v PE sáčcích s kartonovým přebalem. Ostatní výrobky mají buď vlastní kartónový obal, nebo jsou hromadně umístěny v PE sáčcích s patřičným označením. Všechny, i ty nejmenší součástky Vám můžeme za příplatek opatřit blistrovým obalem na vlastním blistrovacím stroji. Každý obal bude opatřen normalizovaným otvorem pro zavěšení na stojan. Každá prodávaná položka má přidělený čárový kód, u nejprodávanějších položek je čárový kód standardně vytištěn na obalu. Uvádějte, prosím, v objednávce, zda vyžadujete tisk čárových kódů.

Objednávky ze Slovenska:

Informace pro naše zákazníky ze Slovenska.

Nyní se zboží objednává na www.hadex.cz, případně je možno objednat mailem na adrese objednavky@hadex.cz.

Zásilka bude fakturována v Euro aktuálním devizovým kurzem stanoveným ČNB v den zdanitelného plnění.

Doprava je zajištěna každý pracovní den přepravními službami PPL a Zásilkovna. Cena dopravy v EUR se odvozuje z fakturované částky:

Doprava při objednávce nad 170 EUR bez DPH je ZDARMA. Cena dopravy při objednávce do 170 EUR bez DPH se odvozuje od zvolené dopravy.

Plátci daně jsou povinni nás o této skutečnosti informovat a sdělit nám své DRČ. Pokud nám DRČ nebude sděleno, cena zboží se navýší o DPH v sazbě platné v ČR. Dodací adresa pro plátce DPH musí být totožná se sídlem firmy. Pokud je požadováno dodání na jinou adresu, musí odpovídat název firmy. Faktury je nutno hradit v EUR na náš účet č. 4001394492/7500 u ČSOB, pobočka Čadca.

Nevyžádané zásilky a reklamace lze zasílat na adresu Hadex, s.r.o., Kosmova 11, Ostrava 702 00, ČR.

Záruční doba:

Záruční lhůta je stanovena v souladu s obchodním a občanským zákoníkem, pokud není uvedeno, nebo sjednáno smluvními stranami jinak. Při uplatňování reklamace je nezbytné, aby kupující předložil doklad o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány. Oznámení o reklamaci je kupující povinen učinit písemně. Prodávající neuznává záruku za vady vzniklé nekvalifikovanou obsluhou, neodborným zácházením a použitím,nebo instalací, jenž jsou v rozporu s pokyny výrobce. Záruka se rovněž nevztahuje na škody v důsledku živelných katastrof, násilného poškození, povětrnostních vlivů a v případech neoprávněného zásahu. Reklamované zboží musí být dodáno v originálním nepoškozeném obalu s veškerou dokumentací poskytnutou kupujícímu při dodání zboží. Reklamace bude vyřízena do třiceti dnů od jejího uplatnění u prodávájícího.

Upozornění:

Obrázky na našich stránkách mají pouze informativní charakter.

Baterie

Vážení obchodní partneři,

naše společnost HADEX spol. s r.o., která uvádí na trh v České republice průmyslové baterie a akumulátory, si Vás tímto dovoluje informovat o tom, že zajišťuje oddělený sběr vám dodávaných průmyslových baterií a akumulátorů na základě smlouvy se společností ECOBAT s.r.o. „O zajištění odděleného sběru průmyslových baterií a akumulátorů“ ze dne 16.11.2017.

V případě dalších informací ohledně možnosti využití odděleného sběru ve vaší společnosti / u vašich odběratelů / či konečných uživatelů, prosím, využijte následujících kontaktů:

ECOBAT s.r.o.
Soborská 1302, 160 00 Praha 6
tel.: 233 332 787
ecobat@ecobat.cz
www.ecobat.cz

Upozornění:

Použité baterie a akumulátory, nesprávně vyhazované s běžným odpadem, mohou vážně narušit životní prostředí. Po čase se z nich uvolňují škodlivé látky (zejména tzv. těžké kovy), které mohou znečistit půdu nebo podzemní a povrchové vody. Těžké kovy obsažené v bateriích mají prokazatelně škodlivý vliv na lidské zdraví. Recyklací kovových látek obsažených v bateriích lze dosáhnout významných energetických a materiálových úspor primárních surovin. Aby mohla být vybitá baterie zrecyklována, musí být odevzdána na tzv. místě zpětného odběru či místě odděleného sběru. Přehled míst zpětného odběru je k dispozici na www.ecobat.cz

Popelnice

Symbol přeškrtnuté popelnice můžete najít přímo na našich bateriích, jejich obalech nebo na elektrozařízeních, která baterie nebo akumulátory obsahují. Tento symbol vyjadřuje, že baterie nepatří do odpadkového koše, popelnice ani kontejneru s komunálním odpadem. Vyhazování baterií do sběrných nádob určených pro komunální odpad nebo do volné přírody je přísně zakázáno.