Smart světlo G-Light INSPIRE, bílá, USB-C, bezdrátové nabíjení

Ilustrační foto

Obrázek zboží Smart světlo G-Light INSPIRE, bílá, USB-C, bezdrátové nabíjení
Obrázek zboží Smart světlo G-Light INSPIRE, bílá, USB-C, bezdrátové nabíjení Obrázek zboží Smart světlo G-Light INSPIRE, bílá, USB-C, bezdrátové nabíjení Obrázek zboží Smart světlo G-Light INSPIRE, bílá, USB-C, bezdrátové nabíjení Obrázek zboží Smart světlo G-Light INSPIRE, bílá, USB-C, bezdrátové nabíjení

Informace o zboží

Kód V345O
Popis Smart světlo G-Light INSPIRE, bílá, USB-C, bezdrátové nabíjení

Stolní smart LED lampa POWERTON v sobě skrývá všechno a ještě víc ! RGB podsvícení? 16 777 216 barev pomocí aplikace ? Co takhle bezdrátové nabíjení? Je libo poslouchání hudby ? Můžete zkusit i budík.

Tato stolní LED lampa hraje všemi barvami – pokud ji zapojíte pouze pomocí USB kabelu bez použití aplikace nabizí RAINBOW podsvícení, ale pokud spárujete tuto lampu pomocí aplikace otevře se vámsvět nekonečných možností jak si lampičku nastavit podle sebe. Aplikace " HappyLighting" , která je ke stažení na Google Store nabízí vše na co si jen vzpomenete – nastavení barvy, hudby, toku podsvícení, budíku atd atd. Na přední straně je malý display, který zobrazuje aktuální čas a vedle něj se nacházejí tlačítka pro pohodlné nastavení podsvícení, zvuku, přepínání hudby nebo nastavení bluetoothpřipojení. Ze zadní strany Géčka naleznete USB vstup pro kabel typu C.

A co všechno Géčko umí při propojení pomocí aplikace?

Nastavení světla pro probuzení – každý z nás preferuje přijemné probuzení do nového dne. A co takhle s pomocí světla, které vám to usnadní? Na Géčku lze nastavit, že v určitý čas se samo zapne a similuje ranní slunce, kdy se postupně zvyšuje intenzita světla. Celý tento proces trvá 3 minuty a poté se světlo samo vypne.

Bezdrátové nabíjení pro všechny vaše doplňky – samozřejmostí je i 15W bezdrátové nabíjení, kde můžete položit svůj telefon, sluchátka, hodinky -zkrátka vše co lze bezdrátově nabíjet.

I hudba si zde našla své místo – A co takhle poslech hudby ? S Géčkem ano – ze spodní strany nabíjecího pultíku se nachazejí dva reproduktory. Pomocí telefonu si můžete pustit vaši oblíbenou hudbu, nastavit si vaši oblíbenou píseň pro probuzení a nebo zvolit „nepříjemný“ zbuk budíku. Je to jen na vás!

Tato skvělá lampa se hodí úplně všude – doplněk dokanceláře? Domů? A nebo do herní mistnosti? Zvolte si sami.

Specifikace
Model: Powerton INSPIRE
PN: WPL03W
Vstupní napětí: 12V/2.5A
Bezdrátový výstup: 5W – 7.5W – 10W – 15W
LED výkon: 10 W
Výkon bluetooth reproduktoru: 3 W
Materiál: ABS + PC
Světelný režim: 256 režimů
Přenosová vzdálenost nabíjení: 2 – 6 mm
Efektivita nabíjení: 75 %
Frekvence: 100 – 205 kHz
Barva: bílá
Rozměr: 225×82×230 mm
Váha: 466 g

Měrná jednotka ks
Maloobchodní cena s DPH 1 356,00 Kč
Velkoobchodní cena 1 bez DPH *
Platnost VC1 od *
Velkoobchodní cena 2 bez DPH *
Platnost VC2 od *
Dispozice 0 Na skladě 2 ks
Objednat