Bezdrátová autokompresorová elektrická pumpa 40W ACOMP-19 AMIO

Ilustrační foto

Obrázek zboží Bezdrátová autokompresorová elektrická pumpa 40W ACOMP-19 AMIO
Obrázek zboží Bezdrátová autokompresorová elektrická pumpa 40W ACOMP-19 AMIO Obrázek zboží Bezdrátová autokompresorová elektrická pumpa 40W ACOMP-19 AMIO Obrázek zboží Bezdrátová autokompresorová elektrická pumpa 40W ACOMP-19 AMIO Obrázek zboží Bezdrátová autokompresorová elektrická pumpa 40W ACOMP-19 AMIO

Informace o zboží

Kód T801A
Popis Bezdrátová autokompresorová elektrická pumpa 40W ACOMP-19 AMIO

Popis produktu
Univerzální bezdrátový kompresor je malé zařízení s mnoha aplikacemi – dofukuje pneumatiky v jakémkoli vozidle, ale i míče a další nafukovací hračky a rekreační vybavení. Má vestavěnousvítilnu, LCD displej, sadu příslušenství a prostornou 2000mAh baterii.

Náš kompresor je vybaven vysoce výkonným motorem, který mu umožňuje dosáhnout maximálního tlaku až 150 psi a rychle nafouknout všechny typy pneumatik a předmětů. Pokročilá technologie umožňuje přesné nastavení tlaku a eliminuje potřebu odhadu.

Díky malým rozměrům přenosného kompresoru je snadné jej vzít s sebou na jakoukoli cestu. Digitální displej zobrazuje důležité informace, jako je zvolený provozní režim, tlak v pneumatikách a stav nabití baterie. Ovládáte jej pohodlně pomocí několika tlačítek.

VÝHODY PRODUKTU

Bezdrátový výkon
Digitální displej
Univerzální připojení
Kompaktní design
Vysoká kvalita
Díky vestavěné lithium-iontové baterii dokáže tato vzduchová pumpa vyvinout dostatečný tlak pro rychlé nafouknutí pneumatik automobilů, jízdních kol nebo sportovních míčů, aniž by bylo nutné ji připojovat k externímu zdroji energie.

Přehledný digitální displej dokáže přesně sledovat a upravovat tlak v pneumatikách. Jedná se o vynikající řešení, které pomáhá vyhnout se nadměrnému tlaku a zlepšuje bezpečnost jízdy.

Sada obsahuje různé přípojky pro huštění pneumatik automobilů, pneumatik jízdních kol, basketbalových míčů, fotbalových míčů a dalších předmětů. To vše v jednom zařízení!

Tato vzduchová pumpa je nejen praktická, ale také mobilní. Jeho kompaktní design usnadňuje přenášení a skladování v autě nebo tašce.

Odolná konstrukce a účinná baterie zajišťují spolehlivost a dlouhou životnost.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

•Maximální tlak: 150 PSI (10 Bar)
•Příkon: 40 W
•Materiál:ABS pouzdro, kovový válec
•Účinnost: 11 l / min.
• Délka kabelu: 18 cm
•Vestavěná baterie: ANO 2000mAh
•Nabíjení baterie: PORT USB-C
•Vestavěný digitální tlakoměr PSI/BAR
•Konektor: autoventil +přídavné svorky
•Doba nepřetržitého provozu max: 20 min
•Počet pístů: 1

V BALENÍ:

Bezdrátový LCD LED kompresor s vestavěnou baterií
Sada hrotů
USB-C nabíjecí kabel
Vzduchová hadice
Pouzdro
Návod

Návod t801a.pdf (~41 KB)
Měrná jednotka ks
Maloobchodní cena s DPH 945,00 Kč
Velkoobchodní cena 1 bez DPH *
Platnost VC1 od *
Velkoobchodní cena 2 bez DPH *
Platnost VC2 od *
Dispozice 0 Na skladě 6 ks
Objednat