Spirálový kabel pro přívěs TIR 2x 7pinový typ EBS 5m 24V AMIO

Ilustrační foto

Obrázek zboží Spirálový kabel pro přívěs TIR 2x 7pinový typ EBS 5m 24V AMIO
Obrázek zboží Spirálový kabel pro přívěs TIR 2x 7pinový typ EBS 5m 24V AMIO Obrázek zboží Spirálový kabel pro přívěs TIR 2x 7pinový typ EBS 5m 24V AMIO Obrázek zboží Spirálový kabel pro přívěs TIR 2x 7pinový typ EBS 5m 24V AMIO

Informace o zboží

Kód T567B
Popis Spirálový kabel pro přívěs TIR 2x 7pinový typ EBS 5m 24V AMIO

Odolný spirálový kabel pro přívěsy, vybavený dvěma 7pinovými konektory typu EBS, určený pro 24V systémy. Navržen pro spolehlivé elektrické spojení mezi tahačem a přívěsem, zejména u vozidel vybavenýchEBS (elektronickým brzdovým systémem).

Díky 5metrové spirálové konstrukci poskytuje kabel správnou míru flexibility při manévrování se sadou a minimalizuje riziko poškození a oděru. Pevné 7pinovékonektory zaručují odolnost, stabilitu připojení a odolnost vůči povětrnostním podmínkám a intenzivnímu používání.

Vlastnosti produktu:

Typ: 2× 7pinový EBS konektor
Provozní napětí: 24V
Délkaspirály: 5 m (v nataženém stavu)
Zamýšlené použití: elektrické systémy s podporou EBS
Odolnost vůči vlhkosti, nečistotám, vibracím a změnám teploty
Soulad s normou DIN ISO 7638

Měrná jednotka ks
Maloobchodní cena s DPH 969,00 Kč
Velkoobchodní cena 1 bez DPH *
Platnost VC1 od *
Velkoobchodní cena 2 bez DPH *
Platnost VC2 od *
Dispozice 0 Na skladě 5 ks
Objednat