Tester IGBT a MOS

Ilustrační foto

Obrázek zboží Tester IGBT a MOS
Obrázek zboží Tester IGBT a MOS Obrázek zboží Tester IGBT a MOS Obrázek zboží Tester IGBT a MOS

Informace o zboží

Kód R095
Popis Tester IGBT a MOS

Tento přenosný tester napětí vám pomůže otestovat MOS, triodu, IGBT, diodu, zenerovy diody, diodové můstky Max. napěťová kapacita. Snadno se ovládá a testuje. Tlačítka pro nastavení napětí a proudu umožňují nastavení správného napětí a proudu pro různé testované součástky.
Vlastnosti:
Výstupní napětí je stejnosměrný proud 110 ~ 2600 V, můžete otočit tlačítko pro nastavení napětí ve směru hodinových ručiček, abyste zvýšili napětí a proti směru hodinových ručiček, abyste napětí snížili.
Výstupní proud je 0,25 ~ 3,4 mAh, můžete otáčet tlačítkem pro nastavení napětí ve směru hodinových ručiček, abyste zvýšili proud, a proti směru hodinových ručiček, abyste proud zmenšili.
Při testování MOS elektronek, tranzistorů a Zenerových diod se doporučuje upravit proud na minimální stupnici 0,25mA. Při testování desky podsvícení LED se doporučuje upravit proud na maximální stupnici 3,4 mAh.
Přenosná velikost: Malá velikost tohoto nástroje je velmi vhodná pro každodenní použití, můžete jejnosit v tašce na nářadí, aniž by zabíral příliš mnoho úložného prostoru.
Vestavěná lithiová baterie s velkou kapacitou 660 mAh dodává energii a můžete ji včas dobíjet přes rozhraní typu C.
Široké aplikace: Tento nástroj lze široce použít pro testování MOS, triody, IGBT, diod, zenerových diod, diodových můstků max. napěťová kapacita, ověření napětí kondenzátoru a varistorů, testování LED podsvícení a světelné desky atd.

Specifikace:
Výstupní napětí: 110~2600V
Výstupní proud: 0,25~3,4mAh
Baterie: 1 * lithiová baterie, 660mAh (součástí balení)
Nabíjecí port: TYP-C
Velikost balení:130 * 80 * 40 mm
Hmotnost balení: 175 g

Návod r095.pdf (~140 KB)
Měrná jednotka ks
Maloobchodní cena s DPH 590,00 Kč
Velkoobchodní cena 1 bez DPH *
Platnost VC1 od *
Velkoobchodní cena 2 bez DPH *
Platnost VC2 od *
Dispozice 0 Na skladě 42 ks
Objednat