Držák telefonu LUKE-X s indukční nabíječkou 10W

Ilustrační foto

Obrázek zboží Držák telefonu LUKE-X s indukční nabíječkou 10W
Obrázek zboží Držák telefonu LUKE-X s indukční nabíječkou 10W Obrázek zboží Držák telefonu LUKE-X s indukční nabíječkou 10W Obrázek zboží Držák telefonu LUKE-X s indukční nabíječkou 10W Obrázek zboží Držák telefonu LUKE-X s indukční nabíječkou 10W

Informace o zboží

Kód M810P
Popis Držák telefonu LUKE-X s indukční nabíječkou 10W

Vhodné pro telefony: do 6,5" (šířka 65–95 mm)Univerzální držák telefonu řady LUKE pro upevnění do mřížky ventilace, s automatizovaným uchycením s umístěním telefonu jednou rukou. A s možností automatického bezdrátového dobíjení telefonu standardu Qi.
Držák je opatřen automatickým systémem uchycení telefonu, kdy snímač zaznamená přiblížení a otevře ramena pro umístění telefonu, který posléze upne. Pro sejmutí telefonu stačí přiblížit ruku kesnímači na boční straně zařízení a ten jej během chvíle uvolní.
Tělo držáku je dále opatřeno kloubem s aretačním prstencem, díky kterému je možné držák nastavit pro potřebný sledovací úhel a dotažením zajistit.
O dobíjení telefonu se stará bezdrátový nabíjecí systém s elektronikou pro automatické nastavení výkonu (5 / 7,5 / 10W). Napájení je řešeno pomocí klasického USB kabelu.

Měrná jednotka ks
Maloobchodní cena s DPH 650,00 Kč
Velkoobchodní cena 1 bez DPH *
Platnost VC1 od *
Velkoobchodní cena 2 bez DPH *
Platnost VC2 od *
Dispozice 0 Na skladě 3 ks
Objednat