Chytré bateriové čidlo Victron Energy do 10m

Ilustrační foto

Obrázek zboží Chytré bateriové čidlo Victron Energy do 10m
Obrázek zboží Chytré bateriové čidlo Victron Energy do 10m Obrázek zboží Chytré bateriové čidlo Victron Energy do 10m Obrázek zboží Chytré bateriové čidlo Victron Energy do 10m

Informace o zboží

Kód G897R
Popis Chytré bateriové čidlo Victron Energy do 10m

Chytré bateriové čidlo (Smart Battery Sense) je bezdrátový senzor napětí a teploty baterie pro solární MPPT regulátory Victron Energy.

Zvyšuje účinnost nabíjení baterie
Měřením napětí přímo na napájecích svorkách akumulátoru se zabrání chybám vyplývajícím ze ztráty napětí způsobené odporem kabelu, což zaručuje správné nabíjecí napětí.
U olověných baterií se údaje o teplotě baterie používajípro nastavení nabíjecího napětí: studené baterie vyžadují zvýšené nabíjecí napětí, zatímco horké baterie vyžadují napětí snížené. U lithiových baterií se údaje o teplotě používají k znemožnění nabíjení v případě její příliš nízké teploty: nabíjení lithiových baterií o teplotě blízko nebo pod bodem mrazu způsobuje trvalé poškození článků.

Bezdrátové připojení
Propojení chytrého bateriového čidla a jednoho nebo více nabíječů je bezdrátové: využívá se technologie VE.Smart Network, bezdrátové technologie na základě Bluetooth Smart.
Předávané informace mohou být použity současně jednou, dvěmanebo větším počtem solárních regulátorů připojených ke stejné baterii 12 V, 24 V a 48 V. Síť Smart Network se nastaví pomocí aplikace VictronConnect.

Pohodlná a jednoduchá instalace
Bateriové čidlo je snadno instalovatelné a konfigurovatelné. Napájecí kabel má integrovanou pojistku a předlisovaná očka. Bateriové čidlo připevníte přímo na baterii pomocí samolepící pásky.

Měrná jednotka ks
Maloobchodní cena s DPH 990,00 Kč
Velkoobchodní cena 1 bez DPH *
Platnost VC1 od *
Velkoobchodní cena 2 bez DPH *
Platnost VC2 od *
Dispozice 0 Na skladě 4 ks
Objednat