Sada 4 odpadkových košů SORTIBOX šedý kámen, objem 2x25L,2x35L

Ilustrační foto

Obrázek zboží Sada 4 odpadkových košů SORTIBOX šedý kámen, objem 2x25L,2x35L
Obrázek zboží Sada 4 odpadkových košů SORTIBOX šedý kámen, objem 2x25L,2x35L Obrázek zboží Sada 4 odpadkových košů SORTIBOX šedý kámen, objem 2x25L,2x35L

Informace o zboží

Kód V950A
Popis Sada 4 odpadkových košů SORTIBOX šedý kámen, objem 2x25L,2x35L

Je možný svět bez odpadu?
Podle myšlenky „circular economy“ by mělo být třídění odpadu pro každého z nás samozřejmostí. Třídění odpadu totiž není složité a nevyžaduje žádné zvláštní úsilí. Získaný papír, sklo, plast nebo kov, oddělený od komunálního odpadu, se s použitím moderních technologií a pokročilého vybavení stává hodnotnou surovinou.
Uvědomělý, proekologický a ekonomický přístup má jen samá pozitiva: dochází k omezení počtů skládek odpadů, racionálnějšímu využití přírodních surovin, snížení znečištění vzduchu a vody, a úspoře energie nebo snížení výdajů.
Třídění odpadu se však týkái našich domácností. Tradiční koš ve skříňce pod dřezem pomalu ale jistě střídají praktické systémy na třídění odpadu s rychlou dostupností, pohodlným vyprazdňováním a jednoduchým čištěním. Náš mini-kontejner Sortibox splňuje všechny tyto předpoklady a dává vám možnost pohodlně třídit. Je chytře navržený, esteticky zpracovaný a objemný (20 l). Jeho konstrukce je speciálně navržená tak, aby se vešel i do omezených prostor a umožňuje sestavit jednotlivé segmenty do řad nebo sloupců.
Barevná víka vám pomohou rozpoznat, do kterého boxu patří konkrétní odpady. Při plánování systému na třídění odpadu pamatujte na to, abyste shromažďovali odpady, které mají obdobné vlastnosti.
Sortibox svým zpracováním a barevností kopíruje aktuální trendy. Snoubí v sobě funkčnost a minimalismus.

Délka 39,2cm
Šířka 29,3 cm
Výška 67 cm
Barva Šedý kámen

- modulární konstrukce
- snadná stohovatelnost
- snadné třídění domácího odpadu
- objem 2×25 2×35 litrů
- doporučené sáčky doodpadkového koše: velikost H, 60 litrů
- rozměry: 39,2×29,3×33,5 cm + 39,2×29,3×49,5 cm

Měrná jednotka bal
Maloobchodní cena s DPH 859,00 Kč
Velkoobchodní cena 1 bez DPH *
Platnost VC1 od *
Velkoobchodní cena 2 bez DPH *
Platnost VC2 od *
Dispozice 0 Na skladě 2 bal
Objednat