Turistické mačky, řetězy a protiskluzové hroty, univerzální, 44-47

Ilustrační foto

Obrázek zboží Turistické mačky, řetězy a protiskluzové hroty, univerzální, 44-47
Obrázek zboží Turistické mačky, řetězy a protiskluzové hroty, univerzální, 44-47 Obrázek zboží Turistické mačky, řetězy a protiskluzové hroty, univerzální, 44-47

Informace o zboží

Kód V305D
Popis Turistické mačky, řetězy a protiskluzové hroty, univerzální, 44-47

NON-SLIP – flexibilní návleky na boty, vybavené kovovými hroty, které jsou ideální pro turistiku v lesích a horách. Nasazením rukojetí si poradíme s náročnými povětrnostními podmínkami, jako je sníh aled.

ADAPT – díky použití pružných TPE překrytí je lze přizpůsobit obuvi několika velikostí od 44 do 47, aniž by hrozilo jejich sklouznutí z boty. Neunavují nohy, jsou velmi lehké! Dobře padnou kekaždému tvaru obuvi.

NEREZOVÉ ŘETĚZY – vyrobeny z oceli. Jsou odolné vůči rzi a korozi. Jediné, co musíte udělat, je natáhnout elastický límec a nasadit ho na podrážku boty. Naše rukojeti boty nepoškodí, protože perfektně padnou k botě

PRAKTICKÉ POUZDRO – mačky na boty jsou baleny v praktickém obalu, zapínají se na zip. Je malých rozměrů a vejde se do kapsy batohu nebo i do kapsy u kalhot.Budeme je mít vždy u sebe, když je budeme potřebovat.

SPECIFIKACE – barva: černá / stříbrná; materiál: TPE / kov; velikost: XL 44–47; tloušťka gumy držící řetízky: 0,5 cm; výška hrotu: 1cm; hmotnost: 332 g; hmotnost s obalem: 372 g.

Měrná jednotka bal
Akční cena Akce 266,20 Kč (původně 349,00 Kč)
Akce do 06.02.2023
Platnost akční ceny od 1 bal
Dispozice 0 Na skladě 5 bal
Objednat