Diamantové malování Pampeliška

Ilustrační foto

Obrázek zboží Diamantové malování Pampeliška

Informace o zboží

Kód V221F
Popis Diamantové malování Pampeliška

DIAMANTOVÉ VÝŠIVKY

TRVÁ DLOUHÉ HODINY – diamantová výšivka spočívá v vyplnění hotového vzoru na obrázku malými diamanty různých barev. Je to činnost na mnoho hodin, která nevyžaduje speciální dovednosti, pouze trpělivost a preciznost, je to zajímavý nápad pro trávení volného času, který se může proměnit v nový, neobvyklý koníček .
PROBUĎTE SE KREATIVITY A ROZVOJOVÉ PŘEDSTAVENÍ – umělecké činnosti, zejména malba diamantů, mají velký dopad na kreativitu a představivost, což se vyplatí v mnoha dalších sférách života .
ODSTRAŇUJE STRES A CVIČENÍ – diamantová mozaika vyžaduje hodně soustředění, přesnosti a trpělivosti. Je to způsob, jak soustředit své myšlenky pouze na tuto aktivitu, díky níž se můžete zbavit stresu a dočasně se odříznout od každodenního života.
PŘEDSTAVUJE KRÁSNĚPO DOBĚ – konečný výsledek je působivý nejen pro osobu, která se zabývala malbou diamantů, ale také pro každého, kdo obrázek vidí. Diamanty se jemně třpytí a působí úžasným dojmem. Hotový obrázek lzezarámovat nebo pověsit bez rámečku – určitě se stane jedinečnou výzdobou interiéru.
SPECIFIKACE:

vzor: pampelišky
rozměry: 30×30 cm
tkanina potažená lepicí vrstvou: ano
hmotnost: 0,1 kg
hmotnost v balení: 0,103 kg


ZAHRNUTA:
obrázek
barevné diamanty
aplikátor
suché lepidlo
kontejner

Návod v221f.pdf (~50 KB)
Měrná jednotka bal
Maloobchodní cena s DPH 149,00 Kč
Velkoobchodní cena 1 bez DPH *
Platnost VC1 od *
Velkoobchodní cena 2 bez DPH *
Platnost VC2 od *
Dispozice 0 Na skladě 9 bal
Objednat