Stolní LED lampa s bezdrátovým nabíjením, stmívatelná, černá

Ilustrační foto

Obrázek zboží Stolní LED lampa s bezdrátovým nabíjením, stmívatelná, černá
Obrázek zboží Stolní LED lampa s bezdrátovým nabíjením, stmívatelná, černá Obrázek zboží Stolní LED lampa s bezdrátovým nabíjením, stmívatelná, černá Obrázek zboží Stolní LED lampa s bezdrátovým nabíjením, stmívatelná, černá Obrázek zboží Stolní LED lampa s bezdrátovým nabíjením, stmívatelná, černá

Informace o zboží

Kód V184C
Popis Stolní LED lampa s bezdrátovým nabíjením, stmívatelná, černá

V jednotě je síla
V dnešní moderní době různorodých produktů, které nám dopřávají pohodlný život, jen přibývá. Což je na první pohled dobře, ale zabírají svou četností čím dál tím více místa. A protoje budoucnost v efektivním sjednocení. A jaká kombinace dokáže podporovat produktivitu a disponovat vysokou užitečností? Spojení stolní lampy s efektivním bezdrátovým nabíjením.

Svit pro celou místnost
Jasný svit LED lampy efektivně pronikne do každého koutu místnosti, zažene tmu tam, kde na tom opravdu záleží a uleví Vaším očím při práci. Tuto svítivost je také možné nastavit podle svého uvážení, pokud například potřebujete jen lehké atmosférické podsvícení. Lampa také disponuje tlačítky pro automatické vypnutí po jedné nebo dvou hodinách.

I na teplotě bílé záleží
Stolní lampa disponuje také možnosti nastavení teplot bílého světla. Od příjemné teplé bílé, která Vás v zimě zahřeje, uvolní a podpoří snadné usínání, až do studené bílé, která Vás nabudí k produktivitě a zlepší vnímání barev i tvarů.

Nabíjení na stole bez nepořádku
Další hlavní vlastností této lampy, je možnost nabíjení Vašeho zařízení, podporující bezdrátové nabíjení standardu Qi přímo na stole. Během práce nebo při vytváření uměleckých děl si můžete nabíjet svůj smartphone a stále jej mít na dosah ruky. A pokud nevlastníte zařízení s bezdrátovým nabíjením standardu Qi, nevadí. Lampa disponuje ještě dalším výstupem pro drátové nabíjení, takže o komfort nepřijdete.

Jednoduchý ale stylový
Lampa má jednoduchý, ale stylový tvar. Nebude působit rušivě a bude se dokonce vyjímat na mnoha pracovních stolech. Lampa se dá jednoduše nastavit podle svého přání a pevně tuto pozici drží díky kvalitnímu zpracování.
Velice překvapující vlastnost lampy je její váha – je velice lehká a dá se bez problému přenést z místa na místo. Balení obsahuje i adaptér.

Specifikace
* Vstup: DC 5V/3A (QC adaptér 5V/3A, 9V/1,67A v balení)
* Počet LED: 48 (LED 4014) – 5W
* Životnost LED: 50 000 hodin
* Teplota bílé:3000/4000­/5000/6000K
* Výstup: QI – 5V/1A, USB – 5V/1A
* Vzdálenost od nabíjecí plochy: ? 8mm

Měrná jednotka ks
Maloobchodní cena s DPH 1 090,00 Kč
Velkoobchodní cena 1 bez DPH *
Platnost VC1 od *
Velkoobchodní cena 2 bez DPH *
Platnost VC2 od *
Dispozice 0 Na skladě 3 ks
Objednat