Melaminová nano houba 110 x 70 x 30 mm

Ilustrační foto

Obrázek zboží Melaminová nano houba 110 x 70 x 30 mm
Obrázek zboží Melaminová nano houba 110 x 70 x 30 mm Obrázek zboží Melaminová nano houba 110 x 70 x 30 mm Obrázek zboží Melaminová nano houba 110 x 70 x 30 mm

Informace o zboží

Kód V036O
Popis Melaminová nano houba 110 x 70 x 30 mm

Nano houba je schopna čistit téměř vše a to hlavně i odolné nečistoty. Nano houba je tvořena pouze pěnou a neobsahuje žádný čistící prostředek.

Účinek nano houby zajišťuje povrch, který se skládá malých a velkých pórů, kde malé póry zajistí narušení nečistoty a velké póry následně špínu odstraní. Houba se používá pouze v kombinaci s vodou, nepřidávají se do ní žádné chemické přípravky. Houba dokáže odstranit například: vodní usazeninu ze skla, kovu, parket, znečištění od fixů, zaschlý tuk a jiné nečistoty, které si myslíte že již nejdou odstranit.

Nano houba se lehce navlhčí a lehce sešpína „vygumuje“. Podobně jako guma se nano houba postupně opotřebovává a je náchylná k naříznutí.

Před zahájením čistění doporučujeme nejprve otestovat na málo viditelném místě (účinek může být extrémně silný). Nedoporučujeme používat nano houbu na lakované desky, které nemají rovnou vrstvu laku – mají hluboké přechodové rozdíly. Na takovém místě bude docházet jak k ničení nábytku, tak i ničení houby.

Výrobek není samostatně funkční celek, vyžaduje odbornou montáž.

Měrná jednotka ks
Maloobchodní cena s DPH 19,00 Kč
Velkoobchodní cena 1 bez DPH *
Platnost VC1 od *
Velkoobchodní cena 2 bez DPH *
Platnost VC2 od *
Dispozice 0 Na skladě 8 ks
Objednat