Parkovací alarm KQLD01 se 4 senzory, LED displej, černé senzory

Ilustrační foto

Obrázek zboží Parkovací alarm KQLD01 se 4 senzory, LED displej, černé senzory
Obrázek zboží Parkovací alarm KQLD01 se 4 senzory, LED displej, černé senzory Obrázek zboží Parkovací alarm KQLD01 se 4 senzory, LED displej, černé senzory Obrázek zboží Parkovací alarm KQLD01 se 4 senzory, LED displej, černé senzory Obrázek zboží Parkovací alarm KQLD01 se 4 senzory, LED displej, černé senzory

Informace o zboží

Kód T820C
Popis Parkovací alarm KQLD01 se 4 senzory, LED displej, černé senzory

Parkovací alarm s optickou i zvukovou signalizací spolehlivě odhalí překážku před nebo za autem do vzdálenosti 2,5m a usnadní parkování. Přerušované pískání bzučáku zvyšuje svou frekvenci s blížící sepřekážkou a od 0,3m píská nepřetržitě. Na displeji se současně zobrazuje vzdálenost od překážky a bargrafy z LED diod indikují, zda je překážka přímo, nebo ze stran.

Specifikace:

Napájení: 12VDC/ max.0,3A
Detekce překážky: 0–2,5m
Indikace na LED displeji : 0–2,5m
Zvuková signalizace: <1,5m (lze vypnout vypínačem na displeji)
Frekvence UZ radaru: 40kHz

Montáž:

Centrální jednotka je osazena nezaměnitelnými konektory, takže je při kompletaci nelze zapojit chybně. Napájení je nutné umístit paralelně s couvacím světlem, aby se zařízení aktivovalo při zařazení zpátečky. Délka kabelů k čidlům: 2,5m, délka kabelu k displeji: 5m. V příslušenství je vrták na ovtory pro čidla a oboustranná lepící páska pro upevnění displeje i centrální jednotky.

Návod t820c.pdf (~218 KB)
Měrná jednotka ks
Maloobchodní cena s DPH 295,00 Kč
Velkoobchodní cena 1 bez DPH 210,00 Kč
Platnost VC1 od 3 ks
Velkoobchodní cena 2 bez DPH *
Platnost VC2 od *
Dispozice 0 Na skladě 88 ks
Objednat