Cyklosvítilna přední LED CREE s akumulátorem + SOLAR, LY-17

Ilustrační foto

Obrázek zboží Cyklosvítilna přední LED CREE s akumulátorem + SOLAR, LY-17
Obrázek zboží Cyklosvítilna přední LED CREE s akumulátorem + SOLAR, LY-17 Obrázek zboží Cyklosvítilna přední LED CREE s akumulátorem + SOLAR, LY-17

Informace o zboží

Kód T234I
Popis Cyklosvítilna přední LED CREE s akumulátorem + SOLAR, LY-17

Rozměry: 110×44×45 mmPřední lampa na kolo LY-17 má silnou bílou LED diodu typu CREE T6, vyzařující silné bílé světlo. Díky tomu bude po setmění silnice před vámi velmi dobře osvětlena a budete viditelní pro ostatní uživatele dopravy. 3 režimy osvětlení (100%, 50%, blikající) vám umožní přizpůsobit lampu podmínkám na silnici.

Osvětlení jízdního kola je vybaveno integrovanou houkačkou s velmi hlasitým zvukovým signálem. Přepínač houkačky je tlačítko připojené kabelem ke světlu. To umožňuje jeho umístění kamkoli na řídítka kola. Skvělé příslušenství, které vám umožní vyhnout se mnoha nebezpečným situacím souvisejícím s pohybem po přeplněných ulicích a chodnících.

Lampa nepoužívá tradiční baterie, je vybavena vestavěnou dobíjecí baterií. V kombinaci s technologií LED to zajišťuje působivou životnost a umožňuje vám zapomenout na nutnost vyměnit jednorázové články. Stačí připojit lampu k nabíječce pomocí přiloženého kabelu USB a už po několika hodinách si můžete užívat plně nabitou baterii!

LY-17 byl vybaven alternativním zdrojem energie ve formě solárního panelu. S jeho pomocí je uživatel schopen bez námahy zabudovanou baterii nabít, nechat lampu na slunném místě nebo jezdit na kole za příznivého počasí. Díky tomuto řešení může uživatel ušetřit elektřinu, která by byla použita k nabíjení lampy.

Měrná jednotka ks
Maloobchodní cena s DPH 315,00 Kč
Velkoobchodní cena 1 bez DPH *
Platnost VC1 od *
Velkoobchodní cena 2 bez DPH *
Platnost VC2 od *
Dispozice 0 Na skladě 7 ks
Objednat